Předplatné

Předplatné časopisu Život v Kristu v elektronické podobě

Cena jednoho čísla v elektronické podobě na webu je stejná, jako u tištěné verze: 39 Kč (pro předplatitele), cena konkrétního čísla bez předplatného je 49 Kč. Výhodou je, že neplatíte poštovné, které se neustále zvyšuje, a časopis máte neustále s sebou ve svém chytrém zařízení. Pokud máte o časopis v elektronické podobě zájem, pište na e-mail: zivotvkristu@seznam.cz

Předplatné časopisu Život v Kristu v tištěné podobě

Veškeré objednávky vyřizuje Nakladatelství Křesťanský život, s.r.o.: Polní 1105/15, 737 01 Český Těšín; tel. 731 504 301.

Ročně vychází 11 čísel, cena jednoho čísla je 49 Kč, pro předplatitele 39 Kč (+poštovné podle aktuálních cen pošty), pro hromadný odběr slevy podle počtu výtisků. Předplatitel tištěné verze má automaticky nárok i na verzi elektronickou. Pokud o ni budete mít zájem, napište to prosím do poznámky a připojte svůj email.

K objednávce předplatného slouží níže uvedený formulář, na základě jehož vyplnění Vám zašleme složenku nebo Vám přidělíme variabilní symbol pro platbu převodem z účtu. Časopis Vám začneme zasílat v nejbližším možném termínu po obdržení platby. Jednotlivá starší čísla je možno samostatně objednat do vyprodání zásob.